Napište nám

Předmět zprávy *
Zpráva *
Jméno a příjmení *
E-mail *
Telefon
Opište text *
Obnovit obrázek

Výroba kulečníků

prodejna KV-Billard

Firma K&V BILLARD byla založena v roce 1991 ve Dvoře králové nad Labem. Zpočátku místní firma zvětšila během několika let svůj okruh působení nejen na celou Českou republiku, ale také Evropu.

Výroba kulečníkových stolů a výroba stolních fotbalů je oblast, kterou se zabýváme již více než 20 let, mnohaleté zkušenosti nám pomohli vylepšit kulečníky tak, aby se na nich nejen kvalitně hrálo, ale aby byly i designově kvalitně provedeny, toto nás odlišuje od spousty nových "výrobců" které neustále vznikají a nemohou nabídnout mnohaleté zkušeností s výrobou kulečníků.

Naši zaměstnanci se léty praxe stali odborníky ve své profesi, což zaručuje kvalitu našich výrobků, již využívají i známé osobnosti v oblasti politické, kulturní, sportovní atd.

Naše kulečníkové stoly jsou součástí významných objektů, kulturních a historických památek. Základní výrobní program naší firmy tvoří kulečníkové stoly Kid, Entry, Amater, Queen, Standart, Royal, Club Master, Grand, Regent, Modus, Bond, Bohemia, Master, Excelent a Excelent DeLuxe a stolní fotbaly ATLANTIS v provedení Kid, Junior, Home, Tour, Spirit, Pro, De Luxe.

Mimo to jsme schopni vyrobit jakýkoliv kulečníkový stůl dle přání zákazníka, od moderních tvarů po historické repliky. Běžnou součástí našich výrobků se stávají dřevěné intarsie, mosazné ozdoby, řezbářské práce a vypalované ornamenty.

Kulečníkové stoly např. AMATER, ROYAL, ZEUS, stolní fotbaly - PRO II,HOME III, KID, AMSTERODAM, máme vystaveny na naší prodejně ve Dvoře Králové kde Vám je rádi předvedeme.

Na naší prodejně ve Dvoře Králové si můžete také ze vzorníků vybrat barvy kulečníků, sukno - které je na prodejně vystaveno v různých odstínech, samozřejmě si můžete prohlédnout veškeré příslušenství které je hře potřeba. Se vším Vám rádi poradíme a vše Vám předvedeme.